YC324-FK-07365KL Yageo
  • More about YC324-FK-07365KL Yageo
    YC324-FK-07365KL Yageo
    YC324-FK-07365KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC324-FK-07365KL is described as RES ARRAY 4 RES 365K OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"