YC324-FK-07392RL Yageo
  • More about YC324-FK-07392RL Yageo
    YC324-FK-07392RL Yageo
    YC324-FK-07392RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC324-FK-07392RL is described as RES ARRAY 4 RES 392 OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM