YC358LJK-071K5L Yageo
  • More about YC358LJK-071K5L Yageo
    YC358LJK-071K5L Yageo
    YC358LJK-071K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC358LJK-071K5L is described as RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"