RAC10-15SC/277
Manufacturer Name: Recom Power
  • Part Number: RAC10-15SC/277
  • Description
    AC/DC CONVERTER 15V 670MA 10W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • More about RAC10-15SC/277 Recom Power
    RAC10-15SC/277 Recom Power
    RAC10-15SC/277 is manufactured by Recom Power and is categorized in the AC-DC Converters category. RAC10-15SC/277 is described as AC/DC CONVERTER 15V 670MA 10W. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.