170H85WE Vector
  • Part Number: 170H85WE
  • Manufacturer Name: Vector
  • Description: Punchboard; FR4 Epoxy Glass; 8.5 in. W x 17.0 in. L; 0.062 in.; 0.062 in.; FR4
  • Category: PCB
  • Status:
  • More about 170H85WE Vector
    170H85WE Vector
    170H85WE is manufactured by Vector and is categorized in the PCB category. 170H85WE is described as Punchboard; FR4 Epoxy Glass; 8.5 in. W x 17.0 in. L; 0.062 in.; 0.062 in.; FR4. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Vector
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A